WSPÓŁPRACA ONLINE

Na czym polega współpraca online?

Nie masz możliwości osobistego spotkania ze mną? Mieszkasz poza granicami kraju? Nie możesz dojechać do poradni na wizytę? Szkoda Ci czasu na dojazdy? Masz małe dziecko?

Nic nie szkodzi –  oferuję również konsultacje zdalne, bez konieczności fizycznego kontaktu . Oferta online jest skierowana zarówno dla Pacjentów pierwszorazowych, jak i tych, którym zależy na kontynuacji dietoterapii.

Współpraca online rozpoczyna od 45-60 minutowego spotkania na którym przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad. Dowiem się jaki jest Twój cel, stan zdrowia, tryb życia, aktywność fizyczna oraz preferencje żywieniowe.

Dzięki dokładnemu wywiadowi żywieniowemu i zdrowotnemu będę w stanie zaplanować Twoją dietoterapię, ułożyć zalecenia i jeśli będziesz Tego potrzebować również indywidualny jadłospis, który będzie dopasowany do Twoich problemów i potrzeb.

Jadłospisy układane w oparciu o współpracę online nie odbiegają standardem od tych, które przygotowuję podczas wizyt stacjonarnych. Wysyłane są one przez maila, po wcześniejszym ich opłaceniu.

Do wizyty zdalnej musisz się przygotować:

 • umów się na wizytę przez zakładkę UMÓW SIĘ,  wybierając opcję Konsultacja online
 • wypełnij dzienniczek żywieniowy (Pobierz plik), zrób listę przyjmowanych leków i suplementów diety, dokumenty możesz wysłać na mój adres mailowy kontakt@dietofizja.pl lub udostępnić  w trakcie spotkania
 • przygotuj skany wyników badań robionych w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed planową wizytą – możesz je przesłać wcześniej na mój adres mailowy kontakt@dietofizja.pl
 • sprawdź rano w dzień wizyty ile ważysz, jeśli chcesz możesz wykonać również pomiary obwodów

Na wizytę kontrolną możesz umówić się stacjonarnie do gabinetu lub kontynuować online.

Kontrolna e-wizyta przez internet trwa do 30 minut. Jest bardzo podobna do wizyty u dietetyka w gabinecie różni się tylko tym, że pomiary wzrostu, wagi czy analizy składu ciała wykonujesz Ty.

Podczas wizyty rozmawiamy o efektach stosowania dotychczasowej diety i zaleceń żywieniowych. Wyjaśniam aspekty niezrozumiałe. Odpowiadam na Twoje pytania. Jeśli masz nowe badania krwi – analizujemy wyniki i porównujemy z wcześniejszymi.

Po wizycie kontynuujemy dotychczasowy jadłospis lub przygotowuje kolejny ina określony czas (7, 14, 28 dni). Jadłospis dobieram oczywiście do zmieniających się potrzeb Twojego organizmu oraz dostępnych sezonowo produktów spożywczych.

Wizyty kontrolne najlepiej odbywać co 2 do maksymalnie 4 tygodni, w celu zachowania ciągłości dietoterapii.

Diety online układam między innymi dla dorosłych:

 • Z nadwagą, otyłością, niedowagą oraz zainteresowanych zdrowym odżywianiem się,
 • Zainteresowanych leczeniem chorób dietozależnych przy pomocy diety (m.in. zaburzenia, lipidowe, nadciśnienie tętnicze, insulinooporność, cukrzyca typu 2, dna moczanowa, PCOS),
 • Przewlekle chorych,
 • Chorujących na choroby autoimmunologiczne, m.in. Hashimoto, celiakię, RZS,
 • Mających problem z układem pokarmowym (zaparcia, wzdęcia, refluks, NZJ, IBS),
 • Z alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi,
 • Będących na dietach bezglutenowych lub/i wegetariańskich